Klub Malucha Domowe Ognisko U Rozalki

Jedną z naszych realizacji w marcu 2022 roku była instalacja klimatyzacyjna w jednym z przedszkoli “Klub Malucha Domowe Ognisko U Rozalki” w miejscowości Dębe Wielkie (powiat Mińsk Mazowiecki).

Jest to przykład ciekawego montażu 3 klimatyzatorów typu split, które podnoszą komfort cieplny maluchom i wychowawczyniom (możliwość dogrzewania pomieszczeń w okresach przejściowych). 

Instalacja w 2 przypadkach poprowadzona w rynienkach, a 3 jednostki jako krótki montaż (2,5 m instalacji). Jednostki zewnętrzne powieszone pod podbitką. Realizację z naszych prac montażu klimatyzacji dokumentują zdjęcia z realizacji.

Instalacja klimatyzacyjna w jednym z przedszkoli "Klub Malucha Domowe Ognisko U Rozalki" w miejscowości Dębe Wielkie  montaż klimatyzacji, Klub Malucha Domowe Ognisko U Rozalki, Dębe Wielkie - powiat Mińsk Mazowiecki 

Zostały zamontowane 3 jednostki klimatyzatorów naściennych z serii COMFORT SEV-(09/12/18/24)LS o mocy 3,5 kw marki SEVRA – jednej z innowacyjnych, energooszczędnych i niezawodnych systemów klimatyzacji przeznaczonych dla obiektów mieszkalnych, jednostek publicznych i firm komercyjnych.

Ze względu na dobry stosunek ceny do jakości polecamy ten model klientom wymagającym, ale nie posiadającym dużego budżetu.