Montaż klimatyzatora w domu w Jaktorowie

Jedną z naszych realizacji w październiku 2020 roku była instalacja klimatyzacyjna w jednym z domów jednorodzinnych w stylu góralskim w Jaktorowie, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim (w okolicach Żyrardowa).

W tym przypadku Urządzenie ogrzewa cały dom, zamiennie z kominkiem z płaszczem wodnym.

Kompleksowo zostało przez nas zamontowane urządzenie marki Gree, model: Amber Prestige, jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z tacą ociekową, a realizację z naszych prac montażu kimatyzacji dokumentują poniższe zdjęcia:

Klimatyzator Gree Amber Prestige (klasa premium) jednego z czołowych producentów klimatyzatorów ściennych charakteryzuje najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i grzania oraz niski poziom głośności (od 18 dB), dzięki czemu sprzęt doskonale sprawdzi się w przestrzeniach wymagających ciszy i spokoju – z dala od wielkomiejskiego zgiełku. 

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary tego typu urządzenia sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, w których ulokowanie większych jednostek byłoby problematyczne. Klasyczna biel kompaktowej obudowy sprawia, że sprzęt bez problemu pasuje do większości aranżacji zarówno  w mieszkaniu jak i w wolnostojącym domu.

Na szczególną uwagę zasługuje zaawansowana technologicznie dwustopniowa sprężarka, która w połączeniu z technologią inwerterową gwarantuje niezwykłą wydajność urządzenia przy minimalnym poborze energii elektrycznej.

Urządzenie Gree Amber Prestige wzbogacone jest także w jonizator powietrza. Element składa się z generatora jonów ujemnych oraz filtra elektrostatycznego. Wytwarzane cząsteczki otaczają i przyciągają zanieczyszczenia, takie jak drobnoustroje czy alergeny, i zatrzymują je na powierzchni filtra. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że urządzenie w dużej mierze pozbawia powietrze szkodliwych dla zdrowia substancji.

Dobra jakość podzespołów, wygoda obsługi, łatwość użytkowania i przystępna cena to kolejne cechy urządzeń marki Gree.

Z uwagi na te powyższe walory polecamy ten model wielu klientom.