Montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

Jedną z naszych realizacji w lipcu 2021 roku była instalacja klimatyzacyjna w jednym z mieszkań  na osiedlu Brudno, (Warszawa, dzielnica Targówek).

Jest to przykład krótkiego montażu. Instalacja o długości mininalnej czyli 2,5m. Skropliny odprowadzone na balkon do pojemnika.

Kompleksowo został przez nas zamontowany Klimatyzator pokojowy GREE Lomo Luxury Plus, model GWH12QC-K6DNB2F, jednostka wewnętrzna i zewnętrzna, a realizację z naszych prac montażu kimatyzacji dokumentuje zdjęcie z realizacji.

Klimatyzator GREE Lomo Luxury Plus jednego z czołowych producentów klimatyzatorów ściennych charakteryzuje klasa efektywności energetycznej A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania oraz niski poziom głośności (25-42 dB), dzięki czemu sprzęt doskonale sprawdzi się w przestrzeniach wymagających ciszy i spokoju. 

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary tego typu urządzenia sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, w których ulokowanie większych jednostek byłoby problematyczne. Klasyczna biel kompaktowej obudowy sprawia, że sprzęt bez problemu pasuje do większości aranżacji w mieszkaniach w budynkach wielokondygnacyjnych.

Pozostałe korzyści:

  • Urządzenie wyposażone w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej.
  • Urządzenie umożliwiające inteligentną pracę w trybie osuszania powietrza w pomieszczeniu.
  • Funkcja trzech różnych trybów pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).
  • Funkcja odczytu temperatury otoczenia z czujnika w pilocie.
  • Urządzenie wyposażone w automatyczną żaluzję poziomą i pionową.

Dobra jakość podzespołów, wygoda obsługi, łatwość użytkowania i przystępna cena to kolejne cechy urządzeń marki Gree.

Z uwagi na te powyższe walory polecamy ten model wielu klientom.